IV Toruńska Bitwa Paintballowa (relacja+ foto)

13 sierpnia odbyła się kolejna, czwarta już edycja Toruńskiej Bitwy Paintballowej, która ma na celu integrację nacjonalistów z różnych rejonów Polski.

Wici, o zorganizowaniu przez naszych przyjaciół kolejnego spotkania , zostały  rozesłane już jakiś czas temu, zatem każda ekipa mogła potwierdzić swój udział. Członkowie Aktywu Północnego do tej pory brali udział we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez Inicjatywę Narodową, więc nie mogliśmy opuścić i tej.

By dotrzeć do Grodu Kopernika wyjeżdżamy o 6 rano. Po przyjeździe zostajemy miło przywitani i lokujemy się u koleżanki. Tam, zgodnie ze słowiańską tradycją, zostajemy ugoszczeni w myśl zasady: „Gość w  dom, Bogi w dom”

Bitwa miała rozpocząć się o 15, ale problemy komunikacyjne spowodowały pewne opóźnienia. Ostatecznie w dobrych humorach dotarliśmy na miejsce konfrontacji. Zostaliśmy podzieleni na dwa zespoły po około 10 osób i przystąpiliśmy do zaciętej rywalizacji. Należy nadmienić, iż organizator zadbał o sprzęt, który był sprawny, a miejsce rozgrywek i scenariusze nie pozwalały się nudzić uczestnikom. Nie spostrzegliśmy się kiedy minęły prawie trzy godziny walki do ostatniej kulki z farbą.

Po zakończeniu bitwy udaliśmy się na integracyjne ognisko, gdzie do późnych godzin prowadziliśmy żywe dyskusje.

Tego typu spotkania są niezwykle ważne dla rozwoju współpracy pomiędzy grupami. Pozwalają na szersze spojrzenie na dotykające nas problemy oraz są pomocne planowaniu  przyszłych działań. Z całą pewnością pojawimy się na następnym starciu na markery. Pozdrawiamy wszystkich uczestników i dziękujemy organizatorom.

 

Poniżej kilka zdjęć z ostrej jatki

 

 

 

 

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank