Poznań: Zaproszenie na "Marsz Zwycięstwa"

20 lutego br. odbędzie się zorganizowany przez kibiców Lecha Poznań „Marsz Zwycięstwa”. Wszystkich czujących dumę ze swojego pochodzenia Polaków warto zachęcić do wzięcia w nim udziału.
To właśnie w lutym, a dokładnie 16 lutego 1919 r., został podpisany rozejm w Trewirze, co w praktyce oznaczało powodzenie Powstania Wielkopolskiego.

27 grudnia kibice Lecha zapalają znicze na grobach powstańców. Natomiast całkiem niedawno zainicjowali „Kibolski Klub Dyskusyjny”, gdzie będą poruszane istotne dla naszej świadomości i tożsamości kwestie, m.in. Powstania Wielkopolskiego.

„Marsz Zwycięstwa” jest kolejną inicjatywą, która ma przywrócić należyty blask temu szczególnemu, bo zwieńczonemu sukcesem, zrywowi Wielkopolan. Początek przemarszu o godzinie 13 na Starym Rynku, następnie będzie miał miejsce przemarsz ulicami Poznania, z kolei finał odbędzie się przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich.
Kibice apelują, aby Wielkopolanie stawili się w jak największej liczbie, a także namawiali rodzinę i znajomych do uczestniczenia 20 lutego w MARSZU ZWYCIĘSTWA.


Więcej informacji na forum.wiaralecha.pl

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank