Zaproszenie: Night Of Terror vol. III

11 marca 2017r. w jednym z polskich miast odbędzie się trzecia już edycja imprezy muzycznej pod nazwą  Night Of Terror, na której wystąpią zespoły z różnych części Europy. Po raz kolejny na polskiej scenie zareprezentują się przedstawiciele niemieckiej sceny Hatecore- Brainwash oraz tytani nurtu R.A.C.- Oidoxie. Ponadto do naszego kraju po latach zawita ukraiński zespół Sokyra Peruna, grający w stylu Pagan Metal/ R.A.C .Nie zabraknie również cenionej rodzimej kapeli Hatecore, czyli LTW (Legion Twierdzy Wrocław- przyp. autora).  Ciekawostką będzie niewątpliwie występ szwajcarskiego zespołu z gatunku R.A.C . o nazwie  Amok.

 

 

Night Of Terror wyrobił sobie markę profesjonalnego, międzynarodowego wydarzenia muzycznego, na którym nacjonaliści z różnych krajów udowadniają, że szowinizm dzielący nas w przeszłości,  to już tylko „wiatr i niepamięć”.

 

Informujemy, iż  impreza ma charakter zamknięty a ilość zespołów może nieznacznie ulec zmianie. W celu uzyskania dokładnych informacji pytania prosimy kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tym roku - podobnie jak w latach poprzednich - nasz portal objął Night Of Terror patronatem medialnym. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

Poniżej przedstawiamy plakat promujący wydarzenie:

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank