Gdańsk: Pierwsza zapowiedź Pomerania Fest III: Verity and Fire (21.04.2018)

Pomerania Fest wpisze się po raz trzeci w kalendarz muzycznych wydarzeń w Gdańsku. Trud włożony przez organizatorów ma na celu odrodzenie sceny pogańskiej na Pomorzu. Dwie poprzednie edycje: „Pagan Territoryoraz „For the land for the bloodprzyniosły zamierzony efekt rozpalając serca i umysły wszystkich tych, dla których pojęcia takie jak tradycja, krew i ojczyzna jeszcze coś znaczą.

Czytaj więcej...

Ukraina: Asgardsrei 2017 - festiwal w Kijowie 16 grudnia

Tej zimy legendy radykalnego Black Metalu przybędą do Kijowa! Po wielkim zeszłorocznym sukcesie Militant Zone rozszerza festiwalową listę wykonawaców – 16 grudnia sześć kapel reprezentujących swoje kraje połączy siły, aby rozpocząć dzikie łowy. ABSURD (Niemcy), PESTE NOIRE (Francja), GOATMOON (Finlandia), NAER MATARON (Grecja), M8L8TH (Rosja), BURSHTYN (Ukraina).

Festiwal ASGARDSREI 2017 odbędzie się w klubie Sentrum – w jednej z najlepszych sal koncertowych w centrum Kijowa. W zeszłym roku miejscówka była przepełniona, zatem w tym roku ograniczamy liczbę dostępnych biletów do 1200. Bilety zwykłe w cenie 35 EUR; miejsce przy stoliku na drugim piętrze 50 EUR (limit 50 sztuk). Bilety są już do nabycia online!

Czytaj więcej...

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank