Wielka Brytania: Muzułmański gang gwałcicieli otrzymał niższe wyroki, ponieważ „ofiary były białe”

Członkowie azjatyckiego gangu gwałcicieli, który napadał na białe nastolatki, nie posiedzą zbyt długo w więzieniu ze względu na panującą wśród sędziów polityczną poprawność oraz strach – stwierdził doradca prawny brytyjskiego rządu Lord McDonald. Rzecz jasna określenia „azjatycki” w odniesieniu do gangu użył ze względu na polityczną poprawność, ponieważ wszyscy członkowie bandy są muzułmanami. Co więcej brytyjskie dziewczynki, które padły ofiarami zwyrodnialców, przeżyły prawdziwy szok, kiedy okazało się, że wszystkie instytucje powołane do ochrony ofiar przestępstw, chronią ich oprawców. I tak policja, politycy i pomoc społeczna zawiodły je w sposób, którego komentować nawet nie trzeba, żadne z nich bowiem nie dopełniło swoich obowiązków. Dziewczęta cierpiały, a brytyjskie społeczeństwo je ignorowało ze względu na kolor skóry.

Rasizm w zachodnim społeczeństwie tylko wówczas jest potępiany, kiedy to biali występują przeciwko nie białym – zauważył Denis MacShane, parlamentarzysta z Rotherham w l. 1994-2012 w rozmowie ze stacją BBC.

Okazuje się, że urzędnicy miejscy jasno artykułowali, że „ratusz nakazał im milczenie o etnicznej przynależności sprawców, aby nie zaszkodzić ‚jedności społeczeństwa’”. Ochrona tych muzułmańskich gangów kosztem ofiar trwa nadal. Co ciekawe, mimo że informacja o ich sprawstwie przedarła się do przestrzeni publicznej, bardzo niewielu z tych mężczyzn zostało doprowadzonych przed oblicze sądu i skazanych, a ci, którzy zostali – na kary rzec można symboliczne. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że jeden z członków wspomnianego wyżej gangu nie krył swoich motywów działania. – Wszystkie białe kobiety nadają się tylko do jednego, do tego, żeby mężczyzna taki jak ja piep***ł je i wykorzystał jak śmiecie, tyle tylko są warte kobiety takie jak ty – mówił.

Były szef królewskiej służby prokuratorskiej, a zarazem liberalny demokrata Lord McDonald oświadczył, że „Wielka Brytania po sprawie Newcastle musi zmierzyć się z ‚dogłębnie rasistowską’ rzeczywistością muzułmańskich gwałtów i gwałtów zbiorowych”. To jednak dopiero przysłowiowy wierzchołek góry lodowej. Poza rasizmem i gwałtami, ignorowane przez polityków są również inne problemy, jakie niesie za sobą obecność muzułmańskich społeczności, a które są zakorzenione w doktrynie islamu, a mianowicie popełnianie całej masy innych przestępstw i dżihad.

Młode białe dziewczynki były brutalnie gwałcone i wykorzystywane seksualnie przez gangi Azjatów w miastach w całej Wielkiej Brytanii, a kiedy przyszło do wydania wyroku, aspekt rasowy został w większości zignorowany – zauważył. – Obecnie eksperci prawa wzywają brytyjskich sędziów, aby w sposób właściwy bronili dziewczynek, które są atakowane ze względu ma biały kolor skóry – dodał, zaznaczając, iż sprawa dotyczy ponad 100 trzynastolatek zgwałconych przez muzułmanów.

Podkreślał, iż w ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z serią procesów sprawców gwałtów na dziewczynkach w wieku szkolnym.

 

źródło: prawy.pl

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank