Szwajcaria: White Rex u nacjonalistów w Zurychu.

Do Zurychu, na zaproszenie szwajcarskich nacjonalistów z Partei National Orientierter Schweizer (PNOS), przybył przewodniczący paneuropejskiej federacji MMA White Rex z Rosji Denis Nikitin. Poprowadził dwudniowe seminarium obejmujące podstawy samoobrony. W wydarzeniu tym wzięło udział 50 osób, którzy doskonalili umiejętności w zakresie sportów walki.

 

 Jak piszą nacjonaliści ze Szwajcarii, w chwili, gdy Stary Ląd zalewa fala imigrantów nieszanujących europejskich wartości i atakujących europejskie kobiety (także w Zurychu, w którym odbyło się seminarium), trenowanie sportów walki powinno być obowiązkiem każdego świadomego Europejczyka.

 

Przypomnijmy, iż White Rex  jest organizatorem turniejów MMA pod nazwą „Duch Wojownika”, które stały się wielką, profesjonalną ligą sportową, w której udział liczy się do bilansów zawodniczych i która coraz częściej transmitowana są na sportowych kanałach telewizyjnych w Rosji. WR to również marka odzieżowa jak i sprzętu sportowego. White Rex współpracuje z podobnymi ligami sportowymi w całej Europie oraz z naszą, rodzimą First To Fight.

 

W Polsce nacjonaliści organizują podobne wydarzenia, gdzie seminaria prowadzą znani i utalentowani sportowcy, jak choćby fiński zawodnik MMA Niko Puhakka, który walczył na gali KSW.

 

 

Na podstawie: white-rex.com, nacjonalista.pl, FTF, PNOS, źródła własne.

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank