Niemcy: Imigranci dostali zakaz kąpieli na basenie

Imigranci w Niemczech po raz kolejny stali się „bohaterami” incydentów o podłożu seksualnym. Osoby zarządzające basenem zdecydowały się na wprowadzenie zakazu wstępu na jego teren wszystkim osobom z ośrodka dla imigrantów.

 

Od pewnego czasu, Niemki korzystające z basenu w Bornheim skarżyły się na napastowanie seksualne oraz liczne komentarze o tym samym podłożu.

Sprawcami byli imigranci mieszkający w pobliskim ośrodku. Zakaz wstępu ma obowiązywać „Do odwołania”. Lokalne organizacje mają edukować przybyszów i nauczyć ich respektu dla kobiet. Jak podaje BBC, sprawcami molestowania byli uchodźcy z krajów arabskich i Afryki Północnej. Najwięcej przypadków miało miejsce przy szatniach i pod wodą. Zaczepiano kobiety i pracowników.

 

Wynikiem kolejnych afer, głównie kolońskiego sylwestra, będzie wprowadzenie specjalnych kart identyfikacyjnych dla imigrantów. Te specjalne dowody tożsamości powinny zostać wprowadzone w lutym. The Times podaje, że ze sklepów w Niemczech (Zwłaszcza w Kolonii) błyskawicznie znikają puszki z gazem pieprzowym. Pojawiły się także obywatelskie ruchu obrony obywatelskiej.

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank