„Wsiesław Czarodziej” – turniej MMA oraz koncert zespołu M8L8TH w Kijowie

17 października w Kijowie znów odżyją starożytne słowiańskie legendy podczas muzyczno-sportowego wydarzenia „Wsiesław Czarodziej”. Impreza odbędzie się na poligonie „Atek” pułku Azow, gdzie najodważniejsi synowie Ukrainy przechodzą trudy szkolenia bojowego. Tajemniczy wieczór otworzy turniej MMA, po którym wystąpi po raz pierwszy po trzech latach przymusowego milczenia Black Metalowy zespół  M8L8TH.


Wsiesław Briaczysławicz to legendarną postać z eposu Słowian. Książę Połocku jest przedstawiany jako czarodziej i wódz w słowiańskich kronikach. Zarówno Powieści minionych lat jak i Opowieść o wyprawie Igora przypisują mu magiczną moc, w tym umiejętność przemieniania się w wilka.

Męstwo i duch walki zamierzchłych czasów, kiedy szlachetni władcy i ich lojalni strażnicy nasączali ojczystą ziemię krwią wrogów, rozpala serca współczesnych wojowników walczących dzisiaj przed inwazją nowej hordy. Wściekłe dążenie do bitwy, zwycięstwa i chwały czyni mężczyznę wojownikiem, który powinien trzymać miecz, nieść AK47, bądź stać z gołymi pięściami w klatce twarzą do przeciwnika.

Tego samego ducha walki niesie za sobą muzyka zespołu M8L8TH, którego pierwszy występ na żywo po trzech latach przymusowego milczenia będzie rozpalać wieczór równonocy wściekłą muzyką i transcendentalną poezją.

Wydarzenie "Wsiesław Czarodziej" odbędzie się 17 października w Kijowie. Turniej rozpoczyna się o godzinie 17.00, a muzyczny występ M8L8TH przewidziany jest na godzinę 20.00.


Wydarzenie na VK: vk.com/turnir_vseslav

Film oraz plakat promujące wydarzenie:

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank