Gdańsk: Pozostały trzy miesiące do Pomerania Fest III: „Prawda i Ogień” (21.04.2018)

Zapowiadana wcześniej trzecia edycja Pomerania Fest, pomimo medialnej nagonki ze strony mainstreamowych mediów i lewackich donosów, odbędzie się zgodnie z planem. Skład wykrystalizował się i przedstawia nastepująco: Proch, Azels Mountain, Biały Viteź oraz Nokturnal Mortum.

O postępach prac nad „Verity and Fire” można dowiedzieć się z oficjalnej strony festiwalu oraz wydarzenia na portalu społecznościowym Fb. Nie należy zapominać również o patronacie medialnym webzinów: Chaos Vault i Metal Duma Prod.

Zainteresowani nabyciem wydawnictw szczególnie ucieszy wiadomość, że w trakcie trwania festiwalu będzie można zaopatrzyć się w jednych z najlepszych undergroundowych wytwórni takich jak: Heritage Recordings, Werewolf Promotion, Dark Omens Production oraz Oriana Music.

Aktyw Północny, od pierwszej edycji PF, obserwuje zmagania organizatorów z nagonką lokalnych władz, służb oraz pismaków z nierzetelnych (lewackich) gazet , którzy w obronie politycznej poprawności posuwają się do najbardziej absurdalnych czynów. Dla naszych czytelników nie będzie to żadne novum jeśli powiemy, że w naszym kraju wolność słowa nie istnieje. Młodsze pokolenie fanów muzyki BM/ Pagan metal może nie zdawać sobie sprawy z poświęcenia jakie zostało włożone, aby zespoły z tego nurtu mogły zaprezentować się na scenie w trakcie oficjalnego festiwalu. Nie pozostaje nam nic innego jak mieć nadzieję, że frekwencja dopisze na tyle, aby IV edycja nie była tylko płonnym marzeniem. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Przestawiamy oficjalną zapowiedź Pomerania Fest III za realizacją której stoi Zaćma Visual Studio:

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank