Polska wśród najbezpieczniejszych państw Europy

Polska po raz kolejny znalazła się wśród najbezpieczniejszych krajów w Europie do wakacyjnego wyjazdu. Razem z nami są m.in. Szwajcaria, Węgry, Islandia. Daily Express zbadał najnowsze informacje z Biura Spraw Zagranicznych oraz Wspólnoty (ang. The Foreign and Commonwealth Office), w których krajach europejskich można bezpiecznie wypoczywać w 2017 roku. Polska znalazła się w grupie krajów najbardziej bezpiecznych.

 

Kraje, w których działalność terrorystyczną ocenia się na bardzo wysokim poziomie, to: Niemcy, Francja, Belgia, Rosja, Turcja oraz Wielka Brytania. Nieco mniej niebezpiecznie jest we Włoszech, Austrii, Azerbejdżanie, Cyprze, Ukrainie Bośni i Hercegowinie, Grecji, Dani, Kazachstanie, Holandii, Hiszpanii, Szwecji i Macedonii.

 

Najniższe zagrożenie terrorystyczne oraz brak lub ograniczona działalność potencjalnych terrorystów – tak opisano grupę krajów europejskich, do których należy Polska. W tej grupie znalazły się również: Litwa, Łotwa, Estonia, Szwajcaria, Islandia, Czechy, Słowenia Armenia, Węgry, Malta, San Marino i Mołdawia.

 

 

 

 

Źródło: ndie.pl

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank