nacjonaliści, gospodarka, polityka - informacje z kraju i świata

 

Flesz Info 14 #1: Versus

 

Celem  Flesz Info 14 jest zaprezentowanie naszym czytelnikom wiadomości z kraju i ze świata zawartych „w pigułce”.

 

 WYDAWNICTWA

 

Muzyka

 

Kalifornijski zespół Final War wydał kolejną płytę nakładem PC Records. Fani grupy mogą być nieco zaskoczeni, ponieważ cały krążek utrzymany jest w akustycznym stylu. Roy jest, wg mnie, jednym z najciekawszych i najpłodniejszych muzyków na scenie WP zza Oceanu. Wydawnictwa pobocznych projektów zrealizowanych w kooperacji z muzykami z innych zespołów, takich jak: Powerhäus  „Let The New Era Begin” (Powerhäus Productions 2007), The Old Souls „Rock and Roll Curse”(Pure Impact 2008), Bouncin Betty „Hard Rock Happens” (Coffinrot Records2008) i „Innocent Man” (Die Hass Fabrik Records 2008), Evil Inside  „On the Graveyard" Mini-Album (PC Records 2014), Wits Dead End „Not Concerned With What You Think" (Skinflint Music 2014) oraz najnowszy Trendkiller  („One Family Part 3” OPOS Records 2015) opóźniły znacząco pracę nad nowym albumem Final War. Ciekawostką jest gościnny udział w realizacji płyty Joel’a z zespołu Bound for Glory, który zaśpiewał utwór „Glory Unending”.

 

 

Na płycie Final War „Acoustic" znalazły się również dwa covery: "Heritage" fińskiego zespołu Mistreat i „Coming Home” grupy  BFG, pochodzący oryginalnie z „Last Act of Defiance” dodany został w postaci video. Za jego realizację odpowiedzialne było AD Versus Media, słynące z profesjonalnego montażu teledysków i filmów z wydarzeń sportowych/politycznych a nawet wydawnictw muzycznych oraz produkcji odzieży nacjonalistycznej.

 

 

Link do AD Versus Media:facebook

 

Film

 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu dokumentalnego Instytutu Pamięci Narodowej pt. "Zapora".
Opowiada on o jednym z najbardziej niezłomnych dowódców polskiego podziemia niepodległościowego, cichociemnym - majorze Hieronimie Dekutowskim.
Jest to przede wszystkim zapis wspomnień podkomendnych mjr. „Zapory”, kolegów, przyjaciół i członków rodziny. Z ich opowieści wyłania się obraz człowieka wymagającego i upartego, a jednocześnie wrażliwego i tęskniącego za normalnym życiem. . 
Historie opowiadane przez dawnych podkomendnych Dekutowskiego uzupełniają liczne zdjęcia, dokumenty i animacje przedstawiające najważniejsze akcje „Zaporczyków”.
Mjr Dekutowski podobnie jak inni Żołnierze Wyklęci skazany został przez komunistów na wieczną niepamięć.
Powrócił jako bohater.
Istnieje możliwość organizowania lokalnych pokazów filmu. Prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na stronie: pamiec.pl

 

 

ZAPOWIEDZI

 

Legion Twierdzy Wrocław jest już po pierwszych zdjęciach do najnowszego teledysku. Na razie nie zdradzimy Wam do jakiego utworu ale wspomnieć należy, iż podczas jego realizacji gościnnie wystąpili muzycy z Painful Awakening.

 

 

Już jutro, czyli 20.05 nakładem Strong Survive Rec. światło dzienne ujrzy długo oczekiwana płyta LTW pt „Defenders of Europe”

 

 

Niebawem na łamach naszej witryny ukaże się wywiad z zespołem Legion Twierdzy Wrocław.

 

Koncerty

 

28 maja w Lublinie odbędzie się Charytatywny Koncert Patriotyczny dla Gniewka. Na scenicznych pojawią się: Stalag, Nordica, Obłęd oraz The Gits.  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

 

POLECAMY!

 

Publicystyka

 

Ruch Twórczości odniósł się do ostatnich wydarzeń na scenie Black Metal  jak i osoby Roba Darkena- lidera grupy Graveland. Muzyk pod naciskiem Gazety Wyborczej (czyt. „Szechterówki”), tuż przed koncertem Pomerania Fest I, napisał kompromitujące oświadczenie, które stawia znak równości między nim a liderem grupy Behemoth Adamem Darskim o pseudonimie artystycznym „Nergal”. W przeszłości Darski był oczerniany przez „Darkena” za zdradę ideałów jak i sceny BM w Polsce.

 Artykuł pt. „Życiowa prawda o kulturze masowej cz.3: Upadek Graveland i Roba Darkena” dostępny jest pod adresem: tworczosc.org

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank