Wojna w Europie: Część I - Cui bono? ( Na czyją korzyść?)

Wiele argumentów przemawia za tym, że pan Breivik realizował zlecenia  Mossadu, by ukarać norweską miłość do Palestyńczyków, lecz przede wszystkim tworząc  fałszywe hasła dla niedoinformowanych środowisk prawicowych, w celu zjednoczenia ich pod „fałszywą flagą”.

 

Jego manifest jest ogromny, ponad 1500 stron, a on sam, jako osoba bardzo dokładny zarówno w tym co mówi jak i co zrobił. Jest jednak kilka faktów, które pozbawione są dla mnie sensu. Jak może wymieniać wszystkie problemy spowodowane przez Żydów w naszej historii i ani razu nie wspomnieć o nich choćby pojedynczym słowem w swoim manifeście? Atakuje objawy choroby cierpiącej Europy, lecz nie jej przyczynę.

 

Breivik okazał się masonem, co także pozbawia sensu hasłom przez niego głoszonym. Wolnomularstwo jako międzynarodowe żydostwo, pracuje nad rozbiciem wszystkich narodów na świecie i budową globalnej hebrajskiej świątyni, zniewalając nas wszystkich ku woli Żydów i ich pracowników, masonów. Cóż, to tłumaczy dlaczego nie mówi nam ani słowa o twórcach wszystkich rozmaitych religii i ideologii powołanej teraz do bratobójczej walki.

 

Jest także rzekomo chrześcijaninem, co ma już pewien sens. A dlaczego ? Żydzi stworzyli chrześcijaństwo jako religię dla gojów (Nie-żydów) po to, aby stali się wyznawcami fałszywego, hebrajskiego boga, co uczyni ich sługami Żydów.

Czy Żydzi stworzyli islam, czy też dostrzegli szansę wykorzystania go, w procesie jego tworzenia tego nie wiemy, jednak pewne jest to, że zawsze promowali konflikt między tymi dwoma religiami i czynią to nadal. Kiedy chrześcijanie stają się zbyt silni, popierają muzułmanów, do osłabienia chrześcijan i odwrotnie. Podczas gdy chrześcijanie zabijają muzułmanów i odwrotnie, Żydzi śmieją się bezpiecznie w tle, korzystając na tym wszystkim.

 

Breivik, albo wpadł w ich pułapkę, tak jak uczyniło to wielu chrześcijan lub pracuje dla nich świadomie. Chrześcijanie i muzułmanie, panie i panowie, są mięsem armatnim dla Żydów w ich dążeniu do zniewolenia nas pod ich rządami.

T o co mówi Breivik, jest w dużej mierze prawdziwe, wszystko z wyjątkiem tego, o czym nas nie informuje, a mianowicie, że to Żydzi są źródłem wszystkich tych problemów i, że zostały one stworzone, by nas krzywdzić. Musi być jasnym dla wszystkich, że to oni stworzyli marksizm, feminizm, chrześcijaństwo, bankowość, ruchy hippisowskie i wszystkie inne ruchy, które mają zniszczyć europejskie narody. Wśród twórców wszystkich z nich znajdą państwo Żydów.

Pracujesz dla Żydów, panie Breivik, aby zjednoczyć wszystkich prawicowych ekstremistów pod fałszywym hasłem ? Aby mieć pewność, że koncentracja na głównego wroga Europy – żydostwo, zostanie skierowana na co innego ? A może nawet nie zdajesz sobie sprawy, że zostałeś wykorzystany ?

 

Więc teraz nie tylko chrześcijanie z muzułmanami będą się mordować, lecz mogą to też czynić nawzajem prawicowi ekstremiści z lewicowymi ? Będziemy walczyli między sobą, podczas gdy oni, w świetle reflektorów, będą czerpać zyski z naszego cierpienia, dokręcając łańcuchy zniewolenia wokół naszej talii i kostek.

 

Aha, tak przy okazji. Prawdziwi nacjonaliści nie zabijają dzieci własnego narodu, nawet jeśli ktoś próbuje zmienić w ten sposób jego mentalność, jak to robi AUF. Te dzieci nie były (jeszcze) marksistowskimi ekstremistami, to były tylko dzieci.

 

Varg Vikernes
Bergen 24 lipca 2011

 

 

Źródło: www.burzum.org

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank