Wybory 2015: nihil novi

Po przegranych wyborach prezydenckich przez Komorowskiego, wielu naszych rodaków myślało, że nastąpi przełom i że nadchodzą wreszcie jakieś nowe, lepsze czasy. Dodatkowy bodziec miały dodać wygrane przez PIS wybory, co wspólnie z zabójczo normalnie wyglądająca, wzorową panią Premier i super patriotycznym Ministrem Obrony miało stworzyć coś, co porwie "nowych patriotów".

 

Mam na myśli wszystkich którzy stali się takimi patriotami noszącymi dumnie koszulki ze znakiem Polski Walczącej czy Żołnierzy Wyklętych. Chyba nawet ślepiec potrafi dostrzec, że świadomość młodych rośnie, są głodni historii unikanej gdzieś przez ostatnie 25 lat. Czy to źle? Nie wręcz przeciwnie. Bardzo cieszy ten fakt, ale smuci bardzo to, co już na nim wyrosło, ta cała komercyjna otoczka, masowa produkcja odzieży i innych gadżetów związanych z tą tematyką. Chęć wzbogacenia się na tym zaczyna budzić wstręt i odrazę.

 

Tak szybko jak ludzie chętni łatwego zysku, tak samo szybko i skutecznie weszła partia rządząca. Bardzo wyrafinowana machina mające nieograniczone wpływy, widząc lukę wśród młodych nie do końca znających prawdziwe intencje patriotów. Wybitnie zamaskowany judeo-chrześcijański eksponent Izraela przebiegle wykorzystuje odrodzenie się tożsamości narodowej i kreuje się na wielkiego odnowiciela. Prezydent z rozmachem odznacza na kolanach "Gryfa", a za kilka tygodni już kameralnie, bez rozgłosu, wręcz potajemnie rozdaje medale aktorom Teatru Żydowskiego w Warszawie - ich pochodzenia chyba nie trzeba wyjaśniać. W między czasie w Pałacu Prezydenckim zapalił chanukową świecę. Z tej tradycji słynął też Lech Kaczyński, z pielgrzymek do Izraela i wielu, wielu innych podobnych tego typu ekscesów jawnie pokazujących w którym kierunku i dla kogo maszerują. Bardzo często możemy się dowiedzieć o takiej działalności śledząc izraelskie portale, fora itp., raczej ciężko znaleźć informacje u nas a dzięki zmianie w KRRiT będzie to jeszcze trudniejsze.

 

Dochodzą jeszcze działania MON, które zamiast wspierać/odbudowywać rodzimą armię mają na celu jedynie wspierać NATO sponsorowane wiadomo przez kogo i dlaczego. Całe te rzekome bazy będą budowane z naszej kieszeni, cała infrastruktura, do sojuszników będzie należało tylko wstawić sprzęt. Podobnie jak za czasów stacjonowania w naszym kraju sowietów, którym budowaliśmy bazy do których później w ogóle nie mieliśmy wstępu. Taki to dobry jest Macierewicz, wielki patriota i wielki antykomunista.

 

Bardzo smucą te fakty i to, że tak wielu cieszyło się wygraną obecnego rządu, licząc na wielkie zmiany, które znów okazały się tylko mydleniem oczu rodakom.

Autor: ZN

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank