Nowoczesne formy przekazu

Nowoczesne sposoby, tak to nazwijmy „reklamy”, które pojawiły się w naszym kraju w ostatnich kilku latach spowodowały, że coraz mniej uwagi poświęcamy na jej tradycyjną formę tj. plakat czy ulotka. Ludzkie oko znudzone jest już komercyjno- reklamową nawałnicą, którą porozklejane są ściany naszych bloków, tablic i słupów informacyjnych. Graffiti czy szablony, ze względu na ich ilość i powszechność nie oddziałują jak dawniej.

 

Prawda czasu prawda ekranu, w tym przypadku ekranu LED. Zmuszeni do poszukiwania nowych, oryginalnych rozwiązań, Aktyw Północny i Mściciel jako pierwsi w Polsce sięgają po tą formę przekazu. Aby dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców, grupy bez podziału na kategorie, pomorscy nacjonaliści wchodzą na telebimy!

 

Naszym celem jest reklama społeczna. Pokazanie tematów, których próżno szukać w reżimowej TV czy coraz bardziej kontrolowanym Internecie, pomijanych bądź traktowanych wybiórczo. W ostatnim czasie prezentowaliśmy spoty o tematyce patriotycznej; upamiętniliśmy żołnierzy wyklętych, rocznicę zbrodni katyńskiej i jednego z bohaterów naszego ruchu. W planach mamy przygotowanie cyklu kampanii, mającej na celu przypomnienie Polakom najważniejszych wydarzeń historycznych oraz przybliżenie sylwetek bohaterów, którzy mieli wybitny udział w kształtowaniu dziejów tego kraju.

 

Jak mówi stare powiedzenie: „reklama dźwignią handlu”, dlatego wyemitowaliśmy również spot promujący nasz serwis aktyw14.net.  Wybierając się na pomorze, jadąc lub stojąc w korku, rozejrzyj się - mamy nadzieję, że nas dostrzeżesz. Walka trwa!

 

 

Otto


 

 

 

 

 

 

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank