Wojna w Europie: Część II - Cena „Antyrasizmu”

Jest to odpowiedź na artykuł Grethe Bøe-Waal z 21 kwietnia 2012 r., napisanego dla  Aftenposten (z norw. poczta wieczorna – dziennik norweski) i zatytułowanego „Cena Rasizmu”. Autorka opowiada w nim o swoim przyjacielu pochodzenia azjatyckiego, który według niej popełnił samobójstwo na skutek  rasizmu z jakim zetknął się w Norwegii. Mówi o tym, jak to rasiści są odpowiedzialni za konsekwencje swoich słów.

 

Jako Norweg ostro zareagowałem na jej słowa i chciałbym, aby zarówno ona, jak i inni jej podobni, lepiej pojmowali rzeczywistość. To nie rasiści stwarzają problem, gdy Norwegowie przyjmują do siebie przedstawicieli innych ras.

Problemem jest „antyrasistowski” brak poszanowania i zrozumienia faktu, że  aktualnie mamy do czynienia z różnorodnością na tej planecie nie tylko w odniesieniu do różnych ras i gatunków zwierząt, ale także w odniesieniu do różnych ras ludzkich, a nawet innych gatunków człowieka (patrz www.atala.fr na dowód tego)! Jeśli przyjrzeć się naturze można dostrzec, że różne rasy i gatunki zwierząt nie mieszają się swobodnie; z wyjątkiem zwierząt, których instynkt został złamany na skutek hodowli i udomowienia, czy w innych przypadkach, gdy dzikie zwierzęta nie mając alternatywy(jak zwierzęta w niewoli) mieszają się z innymi rasami i gatunkami. Jeśli na ten przykład wziąć psa i umieścić go wśród wilków, to zostanie on zabity natychmiast. Oto jak działa natura, czy nam się to podoba, czy nie. „Antyrasistom” na pewno ten fakt się nie podoba, z różnych powodów, ale błędem jest atakowanie rasistów, tylko dlatego, że postępują dokładnie tak, jak natura to zamierzyła.

 

Kiedy wilki zabijają psa, który znalazł się wśród nich, to nie muszą zostać poddawane jakiejś reedukacji. Ci, którzy muszą jej ulec, to osoby, które tego psa wśród wilków umieściły! Tak samo rasiści nie muszą być poddawani reedukacji, bo negatywnie reagują na przedstawicieli innych ras żyjących wśród nich. Podlegać jej powinni Ci, którzy tę osobę tam umieścili! Nie możemy i nie powinniśmy zmieniać praw natury. Powinniśmy natomiast dostosować się do nich. Nie możemy dopasowywać praw natury do swoich zdezorientowanych ideologii i dzikich idei.

 

Przykro mi, panno Bøe-Waal, ale gdyby „antyrasiści” nie szerzyli swoich kłamstw w Norwegii i innych krajach europejskich, nie mielibyśmy dziś do czynienia z tymi wszystkimi problemami spowodowanymi rasizmem. Rodzice adopcyjni nie są „źli”, ale nawet ci najbardziej egoistyczni powinni się dwa razy zastanowić nim adoptują dziecko innej rasy, jeśli pojmują prawa natury i jej konsekwencje. Nie rozumieją tego, bo są wprowadzani w błąd przez olbrzymią, kłamliwą propagandę(odnoszącą się do „wielokulturowego” społeczeństwa), na którą wszyscy jesteśmy narażeni na co dzień szkołach, w mediach, w reklamach i wszędzie indziej.

 

O kim także wydaje się pani całkowicie zapominać, pani Bøe-Waal, to o wszystkich norweskich ofiarach „antyrasistowskiego” masowego importu innych ras do Norwegii. W Oslo norweskie dzieci mają do czynienia z takim samym rasizmem. Są prześladowane w szkole, bite na ulicach itp. za to, że są białe. Cierpią na co dzień dlatego, że powoli stają się mniejszością we własnej ojczyźnie! Proszę pamiętać, że jeśli wilki zabijają psa, który stara się wśród nich żyć, to psy także zaczną zabijać wilki, gdy staną się wystarczająco liczne. Czy nie jest naturalnym to, że Norwegowie w końcu zareagują, gdy stara się nas zastąpić innymi rasami w naszym kraju? Jak twierdzi Breivik może to nastąpić w ciągu 6 lat lub 16 lat, jak twierdzi SSB. Mamy prawo do życia, do przetrwania jako naród we własnej ojczyźnie, a wkrótce może okazać się, że nie będziemy mieli nawet dokąd pójść by uniknąć rasizmu ze strony innych ras. „Psy” mogą stać się większością we wszystkich krajach europejskich, więc bez względu gdzie się udamy, będziemy narażeni na rasizm z ich strony. Wy tak zwani „antyrasiści” zniszczycie wszystkie europejskie kraje masową imigracją! Gdzie mamy wtedy żyć? Gdzie moje blond dzieci powinny się podziać za 60 lat? Dlaczego tylko dbacie o kolorowych, którzy padli ofiarą rasizmu? Czy nie dostrzegacie w tym obłędu?

 

Spróbuj zagonić zwierzę do rogu, a zobaczysz co się stanie. Nie bądź zdziwiona, kiedy zwierzę cię zaatakuje. Ludzie są jak zwierzęta, a taki Anders Breivik  działał instynktownie, ponieważ zagoniliście go do rogu. Możesz podziękować sobie za to, że zabił niektórych z was „antyrasistów”. Zagoniliście do rogu całą naszą europejską rasę! Jak Breivik stwierdził coraz więcej osób z europejskich narodów reaguje agresją. Wreszcie, przy większej ilości osób nastąpi bunt. Być może obejmie wszystkie europejskie narody. Przyszłość nie wygląda jasno. Nastąpi masakra i to wszystko z waszej winy!  Jest to konsekwencja waszej „antyrasistowskiej” polityki. Ty i wszyscy ci „wykształceni” odpowiadacie za to.

 

Ponieważ całkowicie lekceważycie prawa natury, dlaczego by nie wymyśleć ideologii, która przeczyłaby istnieniu grawitacji? Wtedy wszyscy możecie skoczyć z klifu, przynajmniej nie będziecie już niepokoić nikogo, gdy się rozbijecie o skały poniżej. Wtedy, pani Bøe-Waal, może się pani nauczyć zbawczych słów: „Czy chcesz polecieć ze mną?” i posłać je do wszystkich swoich „antyrasistowskich” przyjaciół , uwalniając nas w ten sposób od waszej samo-nienawistnej ideologii. Jeśli to zrobicie, to wreszcie już nikt nie popełni samobójstwa z powodu rasizmu, nie zostanie zgwałcony przez przedstawicieli innych ras, pobity przez swój kolor skóry, czy poddany innemu rasowemu konfliktowi spowodowanemu waszą „antyrasistowską” polityką prowadzoną od 67 lat. Niech psy żyją tam gdzie ich miejsce i niech wilki żyją tam gdzie ich miejsce. Wszyscy będą żyć szczęśliwsze i wiedli lepsze życie, jeśli każdy będzie przebywał na swojej ziemi.

 

Varg Vikernes
pisarz i muzyk.
Bergen 21.04.2012

 

Źródło: burzum.org

 

 

przeczytaj również: Wojna w Europie: Część I - Cui bono? ( Na czyją korzyść?)

 

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank