„O szowinistach”- oświadczenie białoruskiego zespołu Kamaedzitca

Nacjonaliści z całej Europy zaczęli się jednoczyć. Poprzez ogromny wysiłek patriotów, ich trzeźwe myślenie, usunięte zostały konflikty między Rosjanami, Ukraińcami i Białorusinami, a także między towarzyszami z Niemiec i Polski. Wszystko to, co nas dzieliło i było wpajane przez środki masowego przekazu i prowokatorów odeszło w niepamięć, głównie wśród NS. Patriotyczna młodzież zrozumiała, że rozgrzebywanie wydarzeń historycznych, wszelkie kłótnie i obelgi między białymi narodami dziś są po prostu śmieszne, zważywszy na zagrożenia przed jakimi stoi Europa. Kwestia istnienia białej rasy stała się kluczowa. Dziś Europa musi się zjednoczyć i stworzyć wspólny opór przeciwko systemowi. Wszyscy musimy być zjednoczeni i w pogotowiu na przekór tym, którzy(podświadomie lub nie) chcą byśmy My – braterskie narody pozostawali w ciągłym skłóceniu.

 

System zatriumfuje, jeśli walka o nacjonalistyczną Europę nie będzie miała wspólnych celów, wspólnej wizji, a my pozwolimy na niezgodę między narodami. My, Białorusini jesteśmy częścią wspólnej rasy. Mamy tych samych przodków. Jesteśmy częścią jednej Wielkiej Europy. Mentalnością naszej rasy jest odwaga, szlachetność, honor, lojalność, poczucie sprawiedliwości, dobroci, harmonii, krwi i ziemi.

 

Nacjonaliści z Europy muszą pozostać zjednoczeni. Mimo, że każdy naród posiada własny język, flagę, unikalną kulturę, tradycję i folklor, to wszystko to wywodzi się z naszego wspólnego ducha rasy. Nie mamy prawa i pozbawione jest to sensu, by tworzyć sztuczne podziały. Tym bardziej, gdy stanowimy mniejszość na Ziemi, a jeszcze mniej jest tych, którzy myślą rasowo. Jeśli więc pozwolimy na niezgodę między nami, stanie się to, na co czekają systemowi poplecznicy i do czego usilnie też dążą – biali ludzie zniszczą się nawzajem.

 

Na koniec chciałbym dodać, że – oczywiście – powinniśmy spoglądać wstecz na historię. Historia jest naszą nauczycielką, powinniśmy czerpać z niej doświadczenie na przyszłość, ale nie traktować jej jako powód do ciągłych kłótni między naszymi narodami. Głupotą jest żyć dzisiaj konfliktami z przeszłości.

 

To co naprawdę cieszy to fakt, że pomimo iż wszystkie europejskie kraje rządzone są przez wrogów i zdrajców, mimo że znaczna część naszej rasy uległa degeneracji, a prowokatorzy wciąż dążą do utrzymania nas w skłóceniu, to ostatni bastion – nacjonaliści spod znaku NS wciąż walczą o wspólną przyszłość białych narodów. Kierują się tym samym, niepodzielnym rasowym myśleniem.

 

Jesteśmy Straight Edge. Jesteśmy młodzi. Możemy odbudować nasze braterstwo!

 

 

Źródło: kamaedzitca.com

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank