Rodzina i walka - pojęcia kompatybilne?

Ruch narodowy uległ zmianie w ciągu ostatnich 15- 20 lat. Od bycia- mniej lub bardziej- subkulturą ruch stał się bardziej wszechstronny i działa na wielu płaszczyznach. Dziś widzimy coraz więcej rodzin, które łączą aktywizm z życiem rodzinnym. Walka stała się dla wielu sposobem życia. Pierwsze puzzle układane przez życie mogą być trudne dla każdego. Dodatkowo życie naznaczone aktywizmem może przynosić także zmartwienia, kłopoty i prześladowania ze strony systemu pseudodemokratycznego.

 

 

Silny rdzeń

 

W naszych szeregach występuje naturalna interakcja pomiędzy mężczyznami i kobietami, co koniec końców sprawia, że wszystko działa optymalnie. Fundamenty każdego ludzkiego życia odnajdujemy  bowiem w fizycznej unii kobiety i mężczyzny. Jest to silny rdzeń. Nie mniej ważne jest to w momencie, gdy posiadamy rodzinę. Działając wspólnie ułatwiamy swoje życie, zarówno kobiece jak i męskie.  I dlatego kilka razy podkreślę znaczenie tego jak ważne jest uświadomienie ideologiczne kobiet lub/i posiadanie przez nie znajomości idei bycia działaczem narodowym. Tylko wtedy można zrozumieć, co to znaczy życie, kiedy Ona może być jego częścią.

 

 

Znaleźć inne opcje

 

Jeżeli zarówno kobieta jak i mężczyzna zgadzają się w tych kwestiach, życie nagle staje się łatwiejsze. Ważnym jest jednak, w momencie założenia rodziny, umiejętne poradzenie sobie z dodatkowymi obowiązkami. Nagle jesteśmy zmuszeni do uczestnictwa w złowrogim systemie wspomnianym wcześniej. Nie jest najlepszą wówczas opcją „ślepe” poszukiwanie zwykłych rozwiązań. Mając wiele alternatywnych wyjść z sytuacji, powinniśmy się głęboko zastanowić nad tym, czy to naprawdę dobry pomysł, aby zostawiać swoje pociechy na cały dzień w przedszkolu. W życiu aktywnego obywatela powinno być wiele śmiałości, aby wybrać inne ścieżki niż te, które system nakłada na nas w mniejszym lub większym stopniu przez dziesięciolecia.

 

 

Dzieci w szkole

 

Kolejnym czynnikiem jest szkoła. Musimy odpowiednio ustosunkować się do tego tematu,  ponieważ wiemy, że istnieje obowiązek posyłania dzieci do szkół. Jeśli jako rodzice macie wspólnie opracowaną dobrą postawę wobec waszego dziecka szkoła nie powinna stanowić większego problemu. Ważne jest, aby pamiętać, że dzieci chodzą do szkoły po to, aby zdobywać wiedzę oraz nowe doświadczenia w kontaktach z rówieśnikami. Nasze dzieci maja prawo do zadawania pytań tak jak i my, ich rodzice. Poprzez aktywny udział w życiu szkoły swoich pociech oraz zaangażowanie w ich edukację łatwiej nam śledzić co zostało powiedziane i zrobione. Moje doświadczenie jest takie, iż „ poprawny politycznie” belfer nauczał nie tylko w klasie, ale i podczas przerw w jadalni i każdej części gdzie dzieci spędzają swój czas wolny w szkole. Indoktrynacja demoliberalna przenika cały system szkolny, a jej zadaniem było i jest ciągłe pozyskiwanie młodych pokoleń, które pozostaną wierne globalizacji. W latach szkolnych bardzo ważnym jest, by rodzice nie pozwalali na takie postępowanie i mieli świadomość, jaką linię podtrzymywać.

 

 

Przemoc i uwięzienie

 

Wiem, że wiele kobiet martwi się, gdy ich mężczyźni stają do walki z przeciwnikami. Przemoc wobec nas jest bardzo realnym czynnikiem w życiu i bycie aktywnym może czasami prowadzić do starć. To byłoby nieszczere gdybym głosiła co innego. Pytanie brzmi, jak nauczyć się z tym żyć? Czy to w ogóle możliwe, aby przyzwyczaić się do tego? Odpowiedź musi być jedna- TAK. Jest to bardzo ważne, aby poradzić sobie z presją,  aby mieć funkcjonującą wokół nich sieć społeczną. Nasze życie, jako działaczy politycznych w przeciwieństwie do ogółu nie jest usłane różami. Tu ponownie zaznaczę ważność ideologicznego wychowania. Czasami niektórzy działacze zostają dosięgnięci przez długie ramię systemu i zostają skazani. Nierzadko są to nieuczciwe wyroki, które mają wymiar polityczny. Brak kontaktu z ukochaną kobietą poprzez uwięzienie jest nużące. Zazwyczaj jest tak, iż mężczyzna zostaje uwięziony, a kobieta z dziećmi pozostają zostawieni sami sobie. W takich sytuacjach ciągłe powtarzanie, że tak długo jak jesteśmy wspólnie przekonani o tym, iż walczymy o słuszną sprawę, nie jest to zbyt trudne do zniesienia, a i więzienie staje się przemijające.

 

 

United we stand

 

Abyśmy mogli odnieść sukces w pozyskiwaniu członków oraz abyśmy mogli raz na zawsze zatrzymać to wielokulturowe piekło, musimy nawzajem się wspierać. Ważne w tym jest to, by obie strony były równie gotowe do poświęceń, równie dopasowane i namiętne. Musimy pamiętać o tym, że to co uczynimy dziś, w przyszłości odziedziczą po nas nowe pokolenia. Możliwym jest połączenie aktywizmu z posiadaniem rodziny i dzieci. Nigdy wcześniej nie było to tak ważne. Wtedy dopiero prawdziwa odpowiedzialność zaczyna walczyć o naturalne prawo do dalszego istnienia naszych ludzi!

 

 

Paulina Forslund - nordfrontSE

 

Tłum. N.

 

 

 

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank