W innych serwisach

MIND TERRORIST

A living Infinite


Сокира Перуна

Небесний батальйон (Niebieski Batalion)


14 SACRED WORDS

A Declaration Of War [Lyric Video]


M8L8TH

Odwaga prowadzi do Niebios (Мужество Ведёт На Небеса)


BRONSON

Fuck Ue (Official Video)


PO PROGRAMIE DZIADKA MROZA

PPDM 2016


FRAKASS

Utwory Invictus oraz Centurion z nadchodzącej płyty "Le Sang Perdu '' (premiera 17.10.2015)


VELIMOR

Time to Die (Official Video)


EVIL INSIDE

American Dream- utwór promujacy nadchodzacą EP-kę


 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank


nacjonaliści, idea WNS, publicystyka


Wywiad z White Boys Wielkopolska

Kolejny wywiad i znów z ekipą spod znaku street art. White Boys Wielkopolska - bo o nich mowa - znani są chyba wszystkim "aktywnym". Trochę o przeszłości, trochę o teraźniejszości oraz przyszłości. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Wywiad z Czarnymi Szczurami z Warszawy

 

Czarne Szczury z Warszawy to grupa, która z pewnością już na stałe zadomowiła się w szeroko pojętym środowisku nacjonalistycznym. Uznaliśmy za wartościowe przybliżyć ich działalność naszym czytelnikom, zatem zachęcamy do zapoznania się z wywiadem jaki przeprowadziliśmy z założycielami CS.

Czytaj więcej...

Wybory 2015: nihil novi

Po przegranych wyborach prezydenckich przez Komorowskiego, wielu naszych rodaków myślało, że nastąpi przełom i że nadchodzą wreszcie jakieś nowe, lepsze czasy. Dodatkowy bodziec miały dodać wygrane przez PIS wybory, co wspólnie z zabójczo normalnie wyglądająca, wzorową panią Premier i super patriotycznym Ministrem Obrony miało stworzyć coś, co porwie "nowych patriotów".

Czytaj więcej...

Czas oczyszczenia

Jak każdy ruch masowy, tak i nasz nie jest pozbawiony ludzi, którzy mianem jego reprezentantów  nie powinni się określać. Od początku istnienia borykamy się w naszych szeregach z ludźmi patologicznymi, którzy swój rodowód oraz obciążenia przenoszą na płaszczyznę  aktywizmu ciągnąc nas- jednostki najaktywniejsze i najzdolniejsze-  w dół, niczym kotwica. Skłonności do permanentnego upadlania się „barowych aktywistów”, nasiąkanie przez nich syfem dzisiejszej spaczonej pseudokultury odzwierciedlają się w postrzeganiu nas-jako całości- przez opinię publiczną. Społeczeństwo nie tylko nie będzie chciało zrozumieć naszych radykalnych tez, widząc degrengoladę wśród osób je reprezentujących, będą raczej stronić od nas, marginalizować a w konsekwencji  zwalczać z całą zawziętością. Szczytne idee, nie poparte czynem są nic nie warte!

 

Czytaj więcej...

Kult heroizmu w myśli Thomasa Carlyle'a

Tak jak wiecznie trwa ludzkość, tak wciąż żywe w ludzkich sercach jest poszanowanie dla wielkości, mimowolny podziw dla wszystkiego, co nosi znamiona boskości. Człowiek od zawsze poszukiwał ku niej drogi, myśli, które na wieczność wryją się głęboko w świat jego idei zapładniając na nowo potężnym potencjałem twórczych nadziei zapowiadających triumf wspaniałości nad nicością, mocy nad miernotą, wielkości nad upadkiem. Autorem jednych z nich jest Thomas Carlyle – szkocki myśliciel, pisarz i historyk, którego pilnym czytelnikiem był m.in. Friedrich Nietzsche. Jego kontrowersyjne poglądy ukształtowały się pod wpływem wpojonych mu w dzieciństwie surowych kalwińskich zasad i późniejszej fascynacji niemieckim romantyzmem, a dzieła i osobowość odcisnęły wyraźne piętno na epoce wiktoriańskiej. Autor biografii Fryderyka Wielkiego, niezliczonych maksym i wielu rozpraw historycznych, a przede wszystkim propagator i współtwórca specyficznej historiozofii zwanej heroizmem.

Czytaj więcej...

Co z tą Ukrainą?

 Ostatnio gdzieś w Internetach fruwa mapka Ukrainy, na której jakiś "geniusz" dokonał podziału tego kraju pomiędzy sąsiadów- takie swojego rodzaju rozbiory. Oczywiście podział polsko-rosyjski, ale nawet coś tam się dostało Węgrom i Rumunom. Trochę to nawet śmieszne, taki political-fiction. Zdziwiło mnie jednak, jak wielu ludzi bierze podobne fantazje na poważnie. Idealnie pasuje tu „gdyby nie Internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów".

Czytaj więcej...

Recenzja płyty “Still Not Dead” zespołu Fear Rains Down

Od czasu wydania debiutanckiej- notabene świetnej- płyty  „No Turning Back” minęło prawie 7 lat, zatem fani zdążyli uśmiercić ten amerykańsko-niemiecki projekt. Jednak członkowie zespołów Teardown i Daily Broken Dream tworzących Fear Rains Down nie chcą abyśmy o nich zapomnieli, krążek pt. “Still Not Dead” jest tego dobitnym przykładem. Znowu odbiorca ma możliwość wysłuchania konkretnej dawki NSHC, tym razem mamy do czynienia z dojrzalszą, cięższą płytą, jak zawsze z ciekawymi riffami i genialnymi przejściami. Pomimo małego dorobku jako FRD, członkowie zdołali wypracować swój własny styl. Charakterystyczny wokal wspomagany jest- przez cały czas trwania krążka- przez chórki, melodeklamacje po typowy growling nurtu HC, dzięki czemu materiał na nim zawarty wydaje się jeszcze bardziej melodyjny, zróżnicowany, jednym słowem- ciekawszy.

Czytaj więcej...

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI